Nowoczesna konsultacja

Włosów 
z trichoskopią

Trichoskopia jest nieinwazyjną techniką diagnostyczną stosowaną do badania włosów i skóry głowy za pomocą dermatoskopu, który jest specjalistycznym mikroskopem ręcznym ze spolaryzowanym źródłem światła. Technika ta pozwala szczegółowo zbadać łodygi włosów, otwory mieszków włosowych i skórę głowy, zapewniając dokładniejszą diagnozę stanu włosów i skóry głowy.

Trichoskopia może być stosowana do diagnozowania różnych zaburzeń włosów i skóry głowy, takich jak łysienie androgenowe, łysienie plackowate, łysienie plackowate, łysienie telogenowe i łuszczyca skóry głowy. Może być również stosowany do oceny postępów odrastania włosów po leczeniu.

Dzięki tej nowoczesnej konsultacji włosów możemy dokładnie przyjrzeć się przyczynom wypadania włosów i temu, jak dobrze działa leczenie. Metoda ta dostarcza bardziej szczegółowych informacji niż tradycyjne metody badania.

Na podstawie badania trichoskopowego i standaryzowanych obrazów klinicznych obiektywnie obliczamy dostępne przeszczepy w obszarze dawczym, a także potrzebne w obszarze biorczym w celu uzyskania optymalnego wyniku. 

Technologia ta oszczędza czas Tobie i szybko określa, czy operacja zakończy się sukcesem.
Wszystko to już na pierwszej wizycie, bez golenia pacjenta!

Zobacz efekt Przed i Po

Wyślij formularz

I umów się na bezpłatną konsultację