W kilku słowach o naszej działalności

Organizujemy wyjazdy medyczne do kliniki wyróżniającej się na tle innych –  specjalizującej się w transplantacji włosów i chirurgii plastycznej w Turcji.

Klinika  IdealofMeD ma swoje korzenie w krajach skandynawskich, gdzie posiada ponad 35-letnie doświadczenie licencjonowane przez tureckie ministerstwo , a wszystkie ich zabiegi wykonywane są w szpitalu z certyfikatem JCI, ISO. Klinika ta łączy skandynawską tradycję medyczną, północnoeuropejską prezycję i turecką gościnność w zarządzaniu i realizacji. Jej założycielami są Szwedzi – dzięki czemu ich działalność skoncentrowana jest  na pacjentach ze Skandynawii, a obecnie również na pacjentach z rynku Polskiego, dzięki TravelMedical.

Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami medycyny estetycznej, dla których bezpieczeństwo i standard pacjentów są priorytetem. Klinikę cechuje bardzo higieniczne i sterylne środowisko oraz jakość opieki świadczonej przez personel medyczny, a także  doświadczenie zawodowe w branży transplantacji włosów.

Oferujemy usługi premium na każdym etapie – od organizacji wyjazdu, przez pobyt na miejscu, aż po najwyższą jakość świadczeń medycznych oferowanych w Turcji. Zapewniamy naszym pacjentom komfortowe środowisko do wypoczynku i regeneracji po każdym zabiegu.

Przeprowadzamy przez proces bezpłatnej konsultacji online, załatwiamy wszelkie formalności, organizujemy luksusowy transport , zapewniamy opiekę konsultanta online 24/h poprzez aplikację WhatsApp w trakcie pobytu w Stambule oraz w okresie rekonwalescencji.

 

Zobacz efekt Przed i Po

Wyślij formularz

I umów się na bezpłatną konsultację