Zabieg

Jak wygląda?

 1. Darmowa konsultacja online
  Na podstawie przesłanych zdjęć, lekarz wstępnie określa jakość okolicy dawczej i możliwą do przeszczepu ilość graftów. Zostaje również przedstawiona rekomendacja metody zabiegu.
 1. Konsultacja medyczna
  Kluczowa konsultacja następuje w klinice, przed zabiegiem. Podczas konsultacji z doktorem zostaje przeprowadzony szczegółowy wywiad medyczny. Lekarz ustala dokładną linię włosów oraz strefę przeszczepu. Szczegółowo określona zostaje również ilość graftów. Podczas konsultacji, pacjentowi wykonuje się również badania krwi.
 2. Przygotowanie do zabiegu
  Przed zabiegiem pacjent zostaje poddany znieczuleniu miejscowemu, dzięki czemu niwelowany jest jakikolwiek ból i dyskomfort podczas trwania zabiegu.
 1. Zabieg
  W zależności od wytypowanej metody przeszczepu, pobierane zostają grafty z obszaru dawczego. Następnie jednostki mieszków włosowych przy technikach ICE są  chłodzone, dzięki czemu zapewnia się im wzmocnienie oraz znacznie zwiększa się ich szansę na przeżycie.  Przygotowany zostaje dokładny obszar biorczy na głowie pacjenta, tak aby osiągnąć jak najbardziej naturalny wygląd nowej linii włosów i następuje zabieg transplantacji.
 1. Po zabiegu
  Po wykonaniu zabiegu obszary przeszczepionych włosów zostają odpowiednio zabezpieczone, aby zapewnić im ochronę oraz zminimalizować ewentualny obrzęk.
 2. Okres rekonwalescencji
  Po obserwacji, pacjent zostaje wypisany z kliniki i może wrócić do domu.  Otrzymuje również odpowiednie zalecenia lekarskie, dotyczące pielęgnacji oraz przestrzegania zasad, które mają duży wpływ na gojenie się przeszczepionych włosów.

Zobacz efekt Przed i Po

Wyślij formularz

I umów się na bezpłatną konsultację